21.04.2023.

Predavanjima, radionicama i sportskim aktivnostima obilježava se Dan Srednje škole Koprivnica

Objavljeno u kategorijama: Novosti

 20230421 083931


Srednja škola Koprivnica danas obilježava Dan Škole i sporta, a tim su povodom učenici i nastavnici pripremili brojna predavanja, radionice i sportske aktivnosti koja će se tijekom dana prezentirati javnosti. Školu je posjetio i zamjenik župana Ratimir Ljubić koji je ravnatelju Mariju Latinu čestitao na organizaciji te uspjesima i sjajnim rezultatima koje škola postiže, naglasivši kako će Županija nastaviti snažno podupirati razvoj Srednje škole i obrazovnog sustava u cjelini.

20230421 085313

Ravnatelj Latin je zahvalio na podršci te predstavio neke od programa koji će se tijekom dana odvijati u prostorima škole. Obilasku su se priključili i koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić sa zamjenicom Ksenijom Ostriž.

20230421 085509

Bogat program donosimo u nastavku.

 VREMENIK RADIONICA i PREDAVANJA

07:45-08:30 - Radionica oblikovanja dokumenata u Wordu

07:45-10:00 - „Zelena čistka“ – uređenje okoliša Škole

07:45-08:30 - Radionica pružanja prve pomoći

08:00-09:30 - Radionica „Određivanje kvalitete zraka“

08:00-10:00 – Radionica „Zanimljivi pokusi“

08:15-09:30 – Sveučilište Sjever: „Logistika u organizaciji Olimpijskih igara“

08:30-09:15 – Radionica „Provedba procesa zapošljavanja“

08:30-09:15 - Radionica „Izrada Europass CV-a“

08:30-09:30 - Predavanje „Uspješna poduzetnička priča“

08:30-09:30 - Radionica „Clickbait“

07:45-10:00 – Izložba starih sportskih rekvizita (hodnik škole)

09:00-13:00 – Izložba farmaceutskih proizvoda za sanaciju sportkih ozljeda (dvorana)

VREMENIK SPORTSKIH AKTIVNOSTI

08:50h - dolazak učenika i nastavnika u dvoranu

08:55h - pozdrav sudionika i otvaranje natjecanja (ravnatelj)

09:00h – graničar (učenici protiv učenika) – 15 minuta na poene

- stolni tenis (učenici i nastavnici) – na pomoćnom terenu

- badminton (učenice Srednje škole Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica)

- sportski kviz znanja (učenici) u knjižnici

09:20h - Colpbol (učenici 3.K razreda smjera fizioterapeutski tehničar protiv

učenika škole COOR „Podravsko Sunce”) – 2 puta po 10 min.

09:45h – graničar (pobjednička ekipa učenika protiv nastavnika) – 15 minuta na poene

09:50h - vježbe (učenici 3.K razreda smjera fizioterapeutski tehničar s učenicima škole „Podravsko Sunce”) – 20 min. na pomoćnom terenu

10:05h – glazbeni nastup učenika 4.H razreda Juraja Kovača (saksofon)

10:15h – odbojka (učenici i učenice pomiješana ekipa) – na dva dobivena seta do 15

- Izazov: vježbe u paru (provode učenici smjera fizioterapeutski tehničar) – pomoćni teren u dvorani

- šah i simultanka s učenicom 4.K razreda Jelenom Kokša (učenici i nastavnici) provodi se u knjižnici

10:45h - plesni nastup nastavnica Srednje škole Koprivnica

10:55h – odbojka (nastavnici Srednje škole Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica) – na dva dobivena seta do 15

11:25h – plesni nastup učenika 4.M razreda Davida Vedriša

11:35h – futsal (učenici Srednje škole Koprivnica protiv učenika Obrtničke škole Koprivnica) – 2 puta po 15 min.

12:15h – futsal (učenice Srednje škole Koprivnica međusobno) - 2 puta po 15 min.

12:55h – plesni nastup učenica Srednje škole Koprivnica

13:05h – futsal (nastavnici Srednje škole Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica) – 2 puta po 15 min.

13: 40 – street ball - košarka 3:3 (učenici Srednje škole Koprivnica protiv nastavnika) – 15 min.

13:50h – proglašenje pobjednika i zatvaranje natjecanja (ravnatelj)

14:30h – Tribina „Napali se na neuspjeh” – nastavnica Dijana Mateša i Goran Živković (gosti trener RK Podravka Antonio Pranjić i profesionalni sportaši braća Frankol) - knjižnica

Služba ureda župana     

Pročitano 1174 puta